logo
Zerafet'in Öncüsü!

Zerafet'in Öncüsü sloganı ile yola çıkan ve ilk şubesini 2014 yılında Ankara nın güzide semtlerinden olan Bahçelievler 7. Cadde de hizmete sunan Dalyy Done Concept dünya mutfağından seçkin örnekleri sıcak soğuk alkolsüz soft içecekler ile nargile keyfini bir arada harmanlayarak kendine tarz farklı tatlarıvla mönüsü profosyonel hizmet anlayışı kaliteli ve hızlı servisi modern yapısı ile müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla yola çıkmıştır.

TAKİP ET

İRTİBAT +90 (312)-221-07-11
BAŞA DÖN
 

Hakkımızda

Seçkin dünya lezzetleriyle, farkı hissedin! Sizi kafemize bekliyoruz.

Bahçelievler – Dalyy Done

Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkaabat Cd. No:25, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 221 07 11

Keçiören – Dalyy Done

Adres: Şefkat Mahallesi, Kızlarpınarı Cd. No:12, 06300 Keçiören/Ankara
Telefon: (0312) 221 07 11

Etlik – Dalyy Done

Adres: Emrah Mahallesi, Yavrukurt Sk. No:1, 06010 Keçiören/Ankara

HAKKIMIZDA

Zerafet’in Öncüsü sloganı ile yola çıkan ve ilk şubesini 2014 yılında Ankara nın güzide semtlerinden olan Bahçelievler 7. Cadde de hizmete sunan Dalyy Done Concept dünya mutfağından seçkin örnekleri sıcak soğuk alkolsüz soft içecekler ile nargile keyfini bir arada harmanlayarak kendine tarz farklı tatlarıvla mönüsü profosyonel hizmet anlayışı kaliteli ve hızlı servisi modern yapısı ile müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla yola çıkmıştır.

Dalyy Done Concept Etlik Şubesi Çalışma Ekibimiz

Arkadaş buluşmalarının, İş sohbetlerinin, Kutlamaların, Farklı lezzetler ve sunumlar ile görsel ve lezzet şöleni haline geldiği sıcak ortam ve atmosfer sunuyor. Usta eller ve tecrübeli kadrodan çıkan lezzetler ve sıcak ortam sadece damaklarda değil gözlere de hitap eden hayal ötesi nefes kesen sunumlar ile dikkat çekiyor. Kuruluş ve büyüme sürecinde hedeflerinde şubeler oluşturarak devam etmek istemekte olan DALYY DONE CONCEPT tüm kalite güvence sistem belgelerine sahip olarak sektöründe bir ilkede imza atmaktadır. Minimum risk ve bütçe ile il ve ilçeler bazında franchise fırsatı sunarak girişiminiz için en doğru adımı atmanıza imkan tanıyor 7.cadde ana merkez ile Çukurambar, Park caddesi, Oran şehri, Tunalıhilmi cd, Çankaya gibi güzide semtlerde olmayı 2014-2020 yılı hedefleri arasına alarak ve franchiseler oluşturarak misafirlerine farkı hissettirecek konseptini tamamlayacaktır.

DALYY DONE CONCEPT Huzurlu ve keyifli bir ambiyans içerisinde vakit geçirmek isteyenlerin müdavimi haline geleceği DALYY DONE CONCEPT Farklı bir soluk getirdiği hizmet anlayışını sizlerle paylaşmayı amaçlıyor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.